.

Верхнеподвесные системы

KCS-L Верхньопідвісна безрамна розсувна система типу гармошка без порогу

Розсувне безрамне скління Vizyon KCS-L тип складання - гармошка

VTS Верхньопідвісна безрамна розсувніа система з зоною паркування ...

KCS-Butterfly Безрамна розсувна система на одному ролику ...

KCS-X Безрамна верхньоподвісна гармошка з нижнім направляючим профілем

Одна из модификаций системы KCS. Створки между собой соединены петлями. Ролик стоит скраю створки, поэтому в сложенном состоянии гармошка полностью выступает из плоскости проема.

Фото KCS-X 

Видео KCS-X 

Subscribe to Верхнеподвесные системы
^ Наверх
Дізнатись ціну
Розрахувати вартість за моїми розмірами

Наші клієнти - дуже зайняті люди. Ми цінуємо Ваш час, тому спростили схему роботи і зробили її максимально зручною для Вас.

Якщо Ви хочете дізнатися приблизну вартість за розмірами Вашої тераси, балкона, альтанки, тоді відразу переходите в розділ Прайси, вартість вказана за готову конструкцію з установкою VBS VBS-X, L SCS-X SCS-L KCS-L KCS як працюють системи можете ознайомиться в відеоогляді систем

Якщо ж Ви вже готові робити замовлення, тоді Вам більше не потрібно чекати  нікого для заміру, підлаштовуючи при цьому Ваші плани, досить:

Вислати фото пройомів, які Ви хочете засклити (тераса, зона барбекю, міжкімнатна перегородка і т.д.) і приблизні розміри (похибка до 1 см допустима) нам на пошту os@vizyon.ua або ж на номер Viber 050 389 18 21, як варіант можна надіслати креслення від руки або ж проект. Обов'язково вкажіть свої контакти для зворотного зв'язку. Вкажіть свої побажання по роботі розсувної системи, якщо вони є.

Ми зробимо розрахунок і відправимо Вам комерційну пропозицію і відео тієї системи, яка більше підходить з точки зору технічних параметрів і Ваших побажань, а також розпишемо послідовність подальших дій для запуску проекту в роботу.