.

Системи терасного типу

Embedded thumbnail for Vizyon VBS-L розсувна безрамна система для терас

Похідна  розсувна безрамна система для терас Vizyon VBS-L / X, від системи Vizyon VBS. Нижній направляючий профіль змінений. У класичній версії 6 см, в версії для терас VBS-X - нижній направляючий профіль 3 см, VBS-L - профіль повністю топиться в підлогу.

Embedded thumbnail for VBS-L для терас без порога

Новинка в асортименті ТМ Vizyon. Безрамна розсувна система скління терасна типу Vizyon VBS-L - це вдосконалена версія флагманської системи VBS. Ідеально підходить для скління приміщень з великою прохідністю, так як не має високого порогу. Якщо необхідно склити терасу, альтанку, веранду або розділити кімнату / офіс на зони - безрамне розсувне скління VBS-L прекрасно підійде для цих цілей.

Більше інформації про VBS-L

Embedded thumbnail for VBS-L для терас без порога

Новинка в асортименті Vizyon. Безрамна розсувні система скління VBS-X - це нове покоління флагманської Vizyon VBS. Ідеально підійде для холодного скління балкона, лоджії або тераси.

Більше інформації о VBS-X

Фото VBS-X

Embedded thumbnail for Система террасного типу без порога Vizyon VBS L

Система террасного типу Vizyon VBS L - принцип роботи, технічні характеристики

Embedded thumbnail for Складна безрамна система Vizyon VBS L для терас

Повна версія відео презентації про розсувний безрамній системі Vizyon VBS L без порога для терас або офісів.

Embedded thumbnail for Vizyon VDS розсувна безрамна система балконного типу

VDS - Розсувна рамна система на терасі

Embedded thumbnail for Vizyon VDS розсувна рамна система балконного / террасного типу

Система Vizyon VDS на терасі, відкривання на вулицю

Embedded thumbnail for Vizyon VBS раздвижная безрамная система балконного типа

Комбінація двох систем VBS - балконного типу з високим порогом і VTS - верхньоподвісної системи  двері.

Pages

Subscribe to Системи терасного типу
^ Наверх
Дізнатись ціну
Розрахувати вартість за моїми розмірами

Наші клієнти - дуже зайняті люди. Ми цінуємо Ваш час, тому спростили схему роботи і зробили її максимально зручною для Вас.

Якщо Ви хочете дізнатися приблизну вартість за розмірами Вашої тераси, балкона, альтанки, тоді відразу переходите в розділ Прайси, вартість вказана за готову конструкцію з установкою VBS VBS-X, L SCS-X SCS-L KCS-L KCS як працюють системи можете ознайомиться в відеоогляді систем

Якщо ж Ви вже готові робити замовлення, тоді Вам більше не потрібно чекати  нікого для заміру, підлаштовуючи при цьому Ваші плани, досить:

Вислати фото пройомів, які Ви хочете засклити (тераса, зона барбекю, міжкімнатна перегородка і т.д.) і приблизні розміри (похибка до 1 см допустима) нам на пошту os@vizyon.ua або ж на номер Viber 050 389 18 21, як варіант можна надіслати креслення від руки або ж проект. Обов'язково вкажіть свої контакти для зворотного зв'язку. Вкажіть свої побажання по роботі розсувної системи, якщо вони є.

Ми зробимо розрахунок і відправимо Вам комерційну пропозицію і відео тієї системи, яка більше підходить з точки зору технічних параметрів і Ваших побажань, а також розпишемо послідовність подальших дій для запуску проекту в роботу.