.

VPS Автоматична пергольная система

Embedded thumbnail for Біокліматична пергола Нова

Нова! Система Біокліматичних  Пергол,  дозволяє ссувати ламелі та  відкривати їх на одному місці , при цьому пергола не має кута нахилу взагалі.

Embedded thumbnail for Пульт керування  для біокліматики

Як керується біокліматична пергола, дивиться в відео

Embedded thumbnail for Біокліматична пергола

Біокліматіка,

Embedded thumbnail for VPS автоматична пергольная система презентація

Не втрачайте клієнтів в дощову погоду! Vizyon VPS - пергольная система з автоматичною складним дахом, в яку вмонтована підсвітка, представлена ​​в 6 модифікаціях. Здатна витримати вітрові та снігові навантаження нашого регіону, тому можете сміливо використовувати її в будь-який час року.

Більше інформації про VPS

Фото VPS

Subscribe to VPS Автоматична пергольная система
^ Наверх
Дізнатись ціну
Розрахувати вартість за моїми розмірами

Наші клієнти - дуже зайняті люди. Ми цінуємо Ваш час, тому спростили схему роботи і зробили її максимально зручною для Вас.

Якщо Ви хочете дізнатися приблизну вартість за розмірами Вашої тераси, балкона, альтанки, тоді відразу переходите в розділ Прайси, вартість вказана за готову конструкцію з установкою VBS VBS-X, L SCS-X SCS-L KCS-L KCS як працюють системи можете ознайомиться в відеоогляді систем

Якщо ж Ви вже готові робити замовлення, тоді Вам більше не потрібно чекати  нікого для заміру, підлаштовуючи при цьому Ваші плани, досить:

Вислати фото пройомів, які Ви хочете засклити (тераса, зона барбекю, міжкімнатна перегородка і т.д.) і приблизні розміри (похибка до 1 см допустима) нам на пошту os@vizyon.ua або ж на номер Viber 050 389 18 21, як варіант можна надіслати креслення від руки або ж проект. Обов'язково вкажіть свої контакти для зворотного зв'язку. Вкажіть свої побажання по роботі розсувної системи, якщо вони є.

Ми зробимо розрахунок і відправимо Вам комерційну пропозицію і відео тієї системи, яка більше підходить з точки зору технічних параметрів і Ваших побажань, а також розпишемо послідовність подальших дій для запуску проекту в роботу.