.

Верхньопідвісні системи

Embedded thumbnail for Vizyon KCS-L безрамна розсувна верхньоподвісна система

Верхньоподвісні система KCS-L Vizyon на терасі. У закритому положенні остання стулка працює як двері. У відкритому положенні двері з усіма стулками складаються. Можливий варіант стаціонарної двері.

Embedded thumbnail for Верхньоподвісна безрамна система з паркуванням Vizyon KCS зі зсувними дверима

Скління тераси розсувні безрамній системи Vizyon KCS, всього 18 стулок, висота стулки приблизно 3300 мм, ширина стулки 900 мм.

Embedded thumbnail for KCS безрамна розсувна система, презентація

Безрамне розсувне скління давно стало популярним в засклення вітрин магазинів, так як зберігає свою прозорість і дозволяє, при необхідності, зрушити стулки і відчинити двері для нових клієнтів.

 

Фото KCS

Embedded thumbnail for VTS розсувнa безрамна система до зони паркування, принцип роботи

Безрамна верхньоподвісна розсувна система Vizyon VTS прекрасна альтернатива системі KCS, так як менш дорога, але при цьому може виконати її функції. Так само без нижнього профілю і до зони паркування.

Головною особливістю є, звичайно ж, її зона парковки, яка може розміститися як паралельно прорізу, так і перпендикулярно.

Більше інформації о VTS

Фото VTS

Embedded thumbnail for KCS-Butterfly зі зсувними дверима

Безрамна верхньоподвісна розсувна система Vizyon KCS-Butterfly є модифікацією флагманської моделі Vizyon KCS і відрізняються від неї відсутністю паркувального профілю. Це стало можливим за рахунок того, що стулки пересуваються по несучого профілю тільки на одному ролику. Це означає, що ви можете "припаркувати" їх в будь-якій зоні отвору. Одна стулка є дверима. Її можна розмістити в будь-якому місці отвору. Дана система не має обмежень по кількості стулок.

Більше іформації о KCS-Butterfly

Embedded thumbnail for KCS-L безпороговa гармошка

Основною особливістю безрамних верхньопідвісних розсувних систем скління Vizyon KCS-L є відсутність нижнього профілю, що ідеально підходить для приміщень з великою прохідністю. Найчастіше використовується для зонування простору офісу, створення переговорних кімнат і скління приватних терас або альтанок.

Чому саме цей тип систем називають "гармошка" Ви зможете дізнатися після перегляду відео.

Більше інформації о KCS-L

Embedded thumbnail for Vizyon VTS безрамна розсувна верхньоподвісна система

Vizyon VTS прекрасно підійде для скління терас, альтанок, веранд, рексторанов, кафе і для зонування простору офісу, не порушуючи при цьому "open space". Винятковою особливістю даної верхньоподвісні безрамній розсувної системи є її зона парковки, яку Ви можете розташувати як перпендикулярно отвору, так і паралельно.

Більше інформації про VTS

Фото VTS

Embedded thumbnail for Vizyon KCS з паркуванням

Верхньоподвісна система з паркуванням Vizyon KCS застосована як мобільна вітрина автосалону.

Embedded thumbnail for KCS розсувні система з паркуванням

Чим можна здивувати знавців і любителів розсувних безрамних верхньопідвісних систем, на кшталт нічим: ((Але, системи розсувного безрамного скління Vizyon можуть. У системи з паркуванням перша стулка, яка в будь-якому випадку служить дверима і вона нікуди не зрушується. А ось якщо треба зробити двері в іншому місці, в середині отвору? як бути? Тепер нічого не треба перебудовувати або переробляти, за допомогою спеціального замка фіксатора, будь-яка стулка на зсувний скляній перегородці, може служити і дверима. Дивіться як ....

Pages

Subscribe to Верхньопідвісні системи
^ Наверх
Дізнатись ціну
Розрахувати вартість за моїми розмірами

Наші клієнти - дуже зайняті люди. Ми цінуємо Ваш час, тому спростили схему роботи і зробили її максимально зручною для Вас.

Якщо Ви хочете дізнатися приблизну вартість за розмірами Вашої тераси, балкона, альтанки, тоді відразу переходите в розділ Прайси, вартість вказана за готову конструкцію з установкою VBS VBS-X, L SCS-X SCS-L KCS-L KCS як працюють системи можете ознайомиться в відеоогляді систем

Якщо ж Ви вже готові робити замовлення, тоді Вам більше не потрібно чекати  нікого для заміру, підлаштовуючи при цьому Ваші плани, досить:

Вислати фото пройомів, які Ви хочете засклити (тераса, зона барбекю, міжкімнатна перегородка і т.д.) і приблизні розміри (похибка до 1 см допустима) нам на пошту os@vizyon.ua або ж на номер Viber 050 389 18 21, як варіант можна надіслати креслення від руки або ж проект. Обов'язково вкажіть свої контакти для зворотного зв'язку. Вкажіть свої побажання по роботі розсувної системи, якщо вони є.

Ми зробимо розрахунок і відправимо Вам комерційну пропозицію і відео тієї системи, яка більше підходить з точки зору технічних параметрів і Ваших побажань, а також розпишемо послідовність подальших дій для запуску проекту в роботу.