.

Відеоогляди по нижньоопорним системам Vizyon SCS-L, X

Embedded thumbnail for Vizyon SCS-X безрамна розсувна нижньоопорна система,  дерево і скло на терасі

Поєднання слка та дерева, дуже красиво виглядає. Розсувна безрамна система Vizyon SCS-X , скляний кут. Замок під ключ який знаходиться внутрі панельного профілю, працює як з середини проэму  так і ззовні. Інші конструкції фіксуються внутрі спеціальним замком-защіпкою.

Embedded thumbnail for Vizyon SCS-L безрамна розсувні ніжнеопорние система слайдинг тераса з довгим прольотом

Можна ніжнеопорну систему Vizyon SCS встановлювати і за колонами, як це працює дивіться на відео 2020

Embedded thumbnail for SCS-L слайдінгова безрамна система (презентація)

Ніжнеопорна безрамна розсувна система слайдінгового типу Vizyon SCS-L є однією з найпопулярніших в сфері безрамного розсувного скління, так як проста як у використанні, так і в установці (не вимагає спеціальної підготовки отвору, а тим більше верхньої його частини, так як все навантаження йде на нижню напрямну).

Більше інформації про SCS-L

Фото SCS-L

Embedded thumbnail for Нижнеопорная раздвижная безрамная система SCS-X

Ніжнеопорна безрамна розсувна система холодного скління Vizyon SCS-X з порогом відрізняється від SCS-L наявністю більш високого нижнього профілю (у системи SCS-L нижній профіль 8 мм і скошений по краях, а у SCS-X 23 мм). Це дало можливість збільшити максимальну ширину стулки. Для системи SCS-L вона зупиняєтся на 1000 мм, для SCS-X можливе виконання 1200 мм.

Більше інформації о SCS-X

Embedded thumbnail for Принцип роботи SCS-L з низьким порогом

Крім простоти у використанні і невибагливості до отворів, які скляться, безрамні ніжнеопорні розсувні системи скління Vizyon SCS-L мають ще одну вагому перевагу - нижній профіль, висота якого тільки 8 мм (у аналогічної моделі SCS-X висота нижнього профілю 23 мм). Крім цього він скошений по кутах, дана опція передбачена для того, щоб людина не могла зачепитися за нього. Vizyon SCS-L - прекрасне рішення для холодного скління тераси, веранди, альтанки або зонування робочого простору в офісі.

Embedded thumbnail for Ніжньоопорна слайдингова розсувна система Vizyon SCS L

Як швидко трансформувати приміщення в офісі? Все дуже просто, ніжнеопорние слайдінговий система SCS L, нижній поріг всього 8 мм висотою. Стулки складаються одна за одною за рахунок лабіринту на кожній стулці. Дуже швидко і практично.

Embedded thumbnail for Vizyon SCS-D нижньоопорна слайдінгова система під склопакет

Vizyon SCS-D ніжнеопорние слайдінговий система під склопакет 3-х рейкова.

Pages

Subscribe to Відеоогляди по нижньоопорним  системам Vizyon SCS-L, X
^ Наверх
Дізнатись ціну
Розрахувати вартість за моїми розмірами

Наші клієнти - дуже зайняті люди. Ми цінуємо Ваш час, тому спростили схему роботи і зробили її максимально зручною для Вас.

Якщо Ви хочете дізнатися приблизну вартість за розмірами Вашої тераси, балкона, альтанки, тоді відразу переходите в розділ Прайси, вартість вказана за готову конструкцію з установкою VBS VBS-X, L SCS-X SCS-L KCS-L KCS як працюють системи можете ознайомиться в відеоогляді систем

Якщо ж Ви вже готові робити замовлення, тоді Вам більше не потрібно чекати  нікого для заміру, підлаштовуючи при цьому Ваші плани, досить:

Вислати фото пройомів, які Ви хочете засклити (тераса, зона барбекю, міжкімнатна перегородка і т.д.) і приблизні розміри (похибка до 1 см допустима) нам на пошту os@vizyon.ua або ж на номер Viber 050 389 18 21, як варіант можна надіслати креслення від руки або ж проект. Обов'язково вкажіть свої контакти для зворотного зв'язку. Вкажіть свої побажання по роботі розсувної системи, якщо вони є.

Ми зробимо розрахунок і відправимо Вам комерційну пропозицію і відео тієї системи, яка більше підходить з точки зору технічних параметрів і Ваших побажань, а також розпишемо послідовність подальших дій для запуску проекту в роботу.