.

Відеоогляди по нижньоопорним системам Vizyon SCS-L, X

Embedded thumbnail for Vizyon SCS-L безрамна розсувна нижньоопорна слайдингова система

Інтуїтивно зрозуміла, легка система в експлуатації, проста в установці. Встановлювати можна на будь-якому етапі або на етапі будівництва або вже коли тераса готова. Немає ніяких жорстких вимог до отворів, за рахунок того, що система нижньоопорна. Максимальна висота 3000 мм, максимальна ширина стулки 1000 мм.

 

Інші розсувні безрамні системи для терас ФОТО тут

Інші розсувні безрамні системи для терас ВІДЕО тут

 

Embedded thumbnail for Vizyon SCS-X безрамна розсувна нижньоопорна система,  дерево і скло на терасі

Поєднання слка та дерева, дуже красиво виглядає. Розсувна безрамна система Vizyon SCS-X , скляний кут. Замок під ключ який знаходиться внутрі панельного профілю, працює як з середини проэму  так і ззовні. Інші конструкції фіксуються внутрі спеціальним замком-защіпкою.

Embedded thumbnail for Vizyon SCS-L безрамна розсувні ніжнеопорние система слайдинг тераса з довгим прольотом

Можна ніжнеопорну систему Vizyon SCS встановлювати і за колонами, як це працює дивіться на відео 2020

Embedded thumbnail for SCS-L слайдінгова безрамна система (презентація)

Ніжнеопорна безрамна розсувна система слайдінгового типу Vizyon SCS-L є однією з найпопулярніших в сфері безрамного розсувного скління, так як проста як у використанні, так і в установці (не вимагає спеціальної підготовки отвору, а тим більше верхньої його частини, так як все навантаження йде на нижню напрямну).

Більше інформації про SCS-L

Фото SCS-L

Embedded thumbnail for Нижнеопорная раздвижная безрамная система SCS-X

Ніжнеопорна безрамна розсувна система холодного скління Vizyon SCS-X з порогом відрізняється від SCS-L наявністю більш високого нижнього профілю (у системи SCS-L нижній профіль 8 мм і скошений по краях, а у SCS-X 23 мм). Це дало можливість збільшити максимальну ширину стулки. Для системи SCS-L вона зупиняєтся на 1000 мм, для SCS-X можливе виконання 1200 мм.

Більше інформації о SCS-X

Embedded thumbnail for Принцип роботи SCS-L з низьким порогом

Крім простоти у використанні і невибагливості до отворів, які скляться, безрамні ніжнеопорні розсувні системи скління Vizyon SCS-L мають ще одну вагому перевагу - нижній профіль, висота якого тільки 8 мм (у аналогічної моделі SCS-X висота нижнього профілю 23 мм). Крім цього він скошений по кутах, дана опція передбачена для того, щоб людина не могла зачепитися за нього. Vizyon SCS-L - прекрасне рішення для холодного скління тераси, веранди, альтанки або зонування робочого простору в офісі.

Embedded thumbnail for Ніжньоопорна слайдингова розсувна система Vizyon SCS L

Як швидко трансформувати приміщення в офісі? Все дуже просто, ніжнеопорние слайдінговий система SCS L, нижній поріг всього 8 мм висотою. Стулки складаються одна за одною за рахунок лабіринту на кожній стулці. Дуже швидко і практично.

Pages

Subscribe to Відеоогляди по нижньоопорним  системам Vizyon SCS-L, X
^ Наверх
Дізнатись ціну
Розрахувати вартість за моїми розмірами

Наші клієнти - дуже зайняті люди. Ми цінуємо Ваш час, тому спростили схему роботи і зробили її максимально зручною для Вас.

Якщо Ви хочете дізнатися приблизну вартість за розмірами Вашої тераси, балкона, альтанки, тоді відразу переходите в розділ Прайси, вартість вказана за готову конструкцію з установкою VBS VBS-X, L SCS-X SCS-L KCS-L KCS як працюють системи можете ознайомиться в відеоогляді систем

Якщо ж Ви вже готові робити замовлення, тоді Вам більше не потрібно чекати  нікого для заміру, підлаштовуючи при цьому Ваші плани, досить:

Вислати фото пройомів, які Ви хочете засклити (тераса, зона барбекю, міжкімнатна перегородка і т.д.) і приблизні розміри (похибка до 1 см допустима) нам на пошту os@vizyon.ua або ж на номер Viber 050 389 18 21, як варіант можна надіслати креслення від руки або ж проект. Обов'язково вкажіть свої контакти для зворотного зв'язку. Вкажіть свої побажання по роботі розсувної системи, якщо вони є.

Ми зробимо розрахунок і відправимо Вам комерційну пропозицію і відео тієї системи, яка більше підходить з точки зору технічних параметрів і Ваших побажань, а також розпишемо послідовність подальших дій для запуску проекту в роботу.