.

Статті

Испанские системы скользящие каретки вместо роликов

Вже не так мало систем розсувного безрамного скління з'явилося на українському ринку.  І китайські, і іспанські, і німецькі, і турецькі.  Начебто всі вже розуміють що таке безрамне розсувне скління, панорамний балкон, безрамні розсувні системи.  Правда?  Але питання з яким стикається кожен - чому ж така різниця у вартості?  Чому одні компанії пропонують по 110 - 120 у.о.  за м.кв., а інші компанії 150 у.о.  м.кв.  і вище?  Візуально всі системи на кшталт однакові.  Звичайно, не хочеться переплачувати, тому, коли ми знаходимо найдешевший варіант на ринку, нам хочеться вірити, що нам дуже пощ

безрамне скління терас Vizyon VTS system

Как правильно выбрать раздвижную безрамную систему Vizyon и какова цена вопроса?

Если вам интересна только цена, тогда вам в самый низ статьи. Если же еще и важно понять какие они, тогда продолжаем читать. Итак, не простой вопрос, когда понимаешь, что раздвижные безрамные системы бывают разные и все складываются, раздвигаются, паркуются. А как же определить какая именно подойдет в вашем случае? Но, на самом деле, не все так сложно, как может показаться сразу.

Vizyon KCS-L гармошка

Дуже багато у нас було інформації про гармошці Vizyon KCS-L, також є на сайті інформація і про гармошці Vizyon KCS-X. Але дуже часто стоїть вибір, а яка подобається більше? Тепер визначитися буде значно легше, адже ми підготували паралельну презентацію обох гармошок. Дивіться і вибирайте :)) Натисніть на посилання, щоб почати перегляд відео

Vizyon VBS бесшумная конструкция

А чи знаєте Ви, що при сильних вітрових навантаженнях будь-яка безрамна система балконного типу, не залежно хто виробник має властивість деренчати. Чому? Тому що паз для ролика в профілі трохи більше розміру ролика, так технічно задумно для правильної роботи системи. Адже алюміній має властивість розширюватися і звужуватися, відповідно ролику повинно бути достатньо місця для плавного ходу. Єдина істотна різниця між виробниками може бути тільки в «гучності деренчання», яка залежить від якості матеріалу з якого виготовлені колеса роликів. Але до чого ми раптом підняли це питання? Хотіли поділитися маленьким секретом, як вирішена ця проблема в розсувних безрамних системах балконного і терасного типу Vizyon VBS. Так ось, всередині профілю є паз, в який вставляється щітка (фетр), вона заповнює собою вільний простір усередині профілю і ролик при розширенні або звуженні профілю завжди залишається в строго обмеженому просторі.

^ Наверх
Дізнатись ціну
Розрахувати вартість за моїми розмірами

Як зробити попередній розрахунок?


Наші клієнти - дуже зайняті люди. Ми цінуємо ваш час, тому ми спростили схему роботи і зробили її максимально зручною для вас.

Вам більше не потрібно чекати представника компанії, при цьому коректуючи свої плани, досить:

  1. Надішліть фотографії (тераса, майданчик для барбекю, внутрішня перегородка і т. Д.) І приблизні розміри (похибка до 1 см прийнятна) нам поштою os@vizyon.ua   або номеру Viber 050 389 18 21.В якості опції ви можете може відправити креслення вручну або проект. Обов'язково вкажіть свої контакти для зворотного зв'язку. Вкажіть свої побажання для роботи системи, якщо такі є.
  2. Ми зробимо розрахунок і відправимо вам комерційну пропозицію і відео системи, які більш підходять з точки зору технічних параметрів і ваших побажань.
  3. Ви познайомитеся з нашою пропозицією в зручне для вас час і за бажанням, дайте відгуки.