Over
інноваційнірішення

 •  Ласкаво просимо Vizyon Украина


ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ +38(044) 35 35 600

Види систем


 • Система раздвижного безрамного остекления VBS-X Vizyon – особенности и преимущества 

  Новинка в ассортименте компании Vizyon. Новая модификация флагманской Vizyon VBS, которая отличается отсутствием одного направляющего ролика на створке и нижним направляющим, который утапливается в пол практически полностью. Благодаря этому нижний профиль предотвращает затекание осадков и устанавливается на террасах, беседках в случае, если в остекляемом проеме есть цоколь.

   

  Параметр Значение
  Тип системы террасный, верхне-нижне опорная
  Толщина каленого стекла, мм 8-10
  Макс.ширина панели, мм 650
  Макс. высота панели, мм 2500

  Подробнее...

 • Раздвижное безрамное остекление Vizyon KCS-X тип складывания - гармошка

  Стеклянные стены и системы  раздвижного безрамного остекления уже давно пользуются огромной популярностью среди застройщиков и потребителей. С помощью таких конструкций можно не только застеклить балкон или веранду, но и разбить помещение на зоны. Особо ценятся верхнеподвесные модели. Они более функциональны и требуют меньше усилий для установки. Одни из лучших новинок в этом сегменте - системы Vizyon KCS X. Эти системы раздвижного безрамного остекления обладают оригинальной конструкцией и рядом преимуществ, которых вы не найдёте в других  моделях.

  Parameter Value
  Тип системы верхнеподвесная
  Толщина каленого стекла, мм 10
  Макс.ширина панели, мм 1000
  Макс. высота панели, мм 3000

   


ПРОЕКТИ НАД ЯКИМИ МИ ПРАЦЮВАЛИ


Проекти, Якість, Досвід, Технології


Наші публікації


безрамне скління терас Vizyon VTS system

Как правильно выбрать раздвижную безрамную систему Vizyon и какова цена вопроса?

Vizyon KCS-L гармошка

Дуже багато у нас було інформації про гармошці Vizyon KCS-L, також є на сайті інформація і про гармошці Vizyon KCS-X. Але дуже часто стоїть вибір, а яка подобається більше? Тепер визначитися буде значно легше, адже ми підготували паралельну презентацію обох гармошок.

Vizyon VBS бесшумная конструкция

А чи знаєте Ви, що при сильних вітрових навантаженнях будь-яка безрамна система балконного типу, не залежно хто виробник має властивість деренчати. Чому? Тому що паз для ролика в профілі трохи більше розміру ролика, так технічно задумно для правильної роботи системи. Адже алюміній має властивість розширюватися і звужуватися, відповідно ролику повинно бути достатньо місця для плавного ходу. Єдина істотна різниця між виробниками може бути тільки в «гучності деренчання», яка залежить від якості матеріалу з якого виготовлені колеса роликів. Але до чого ми раптом підняли це питання? Хотіли поділитися маленьким секретом, як вирішена ця проблема в розсувних безрамних системах балконного і терасного типу Vizyon VBS. Так ось, всередині профілю є паз, в який вставляється щітка (фетр), вона заповнює собою вільний простір усередині профілю і ролик при розширенні або звуженні профілю завжди залишається в строго обмеженому просторі.


Про компанію


VIZYON розсувні системи безрамного скління - торгова марка заводу виробника "" Аkdeniz Cam A.Ş "" під іменем якої завод вже протягом 16 років успішно виробляє і реалізує великий модельний ряд розсувних систем безрамного скління. Завод зайняв гідне місце в своєму секторі з продуктами під маркою VİZYON не тільки в світі, але і в Україні завдяки максимально можливого асортименту безрамних розсувних систем, високій якості і доступній ціні:

- VBS          Розсувна безрамна система балконного типу

- VDS           Розсувна рамна система під склопакет

- VTS          Верхньопідвісна безрамна складна система стандарт

- KCS          Верхньопідвісна безрамна складна система преміум

- KCS L,X      Верхньопідвісна безрамна система типу гармошка с / без нижньої направляючій

- SCS l,X      Ніжньоопорна слайдингова система с / без порогу на 3-й і 5-ть рейок

- VGS           Розсувна автоматична система вертикального підйому тип «Гільйотина» під скло або склопакет

- VBS L,X      Розсувна безрамна система для терас з двома типами нижньої напрямної

- VNS            Розсувна безрамна систем балконного типу
 

Розсувні системи безрамного скління виробляються c урахуванням вимог одержуваних від наших клієнтів, злагодженої роботи технічного відділу, і нашому чіткому розумінню післяпродажного обслуговування і абсолютної задоволеності клієнтів.
Бренд VİZYON, який розвинув широку мережу дистриб'юторів всередині своєї країни, також зумів завоювати місце на міжнародній арені. Ми представлені на 5 континентах, від Європи до Америки, від Азії до Австралії, як турецька бренд. З осені 2014 року торгова марка VİZYON представлена ​​і на українському ринку.
Ми будемо продовжувати працювати над якістю VİZYON в кожному процесі від виробництва до продажу і служити вам, наші дорогі клієнти, з нашим чітким розумінням "безумовне задоволення клієнта…".

Вам потрібно більше інформації? Тел. : +38 (044) 35 35 600 e-mail: os@vizyon.ua

Якщо у Вас є зауваження або пропозиції, ми завжди раді вислухати!


Написати нам

VBS, SCS-L, SCS-X, KCS, KCS-X, KCS-L, KDS, VDS, VPS тел: +38(044)3535600, +38(050)4964441,+38(067)4695806 e-mail: os@vizyon.ua
^ ??????
Дізнатись ціну
Розрахувати вартість за моїми розмірами

Як зробити попередній розрахунок?


Наші клієнти - дуже зайняті люди. Ми цінуємо ваш час, тому ми спростили схему роботи і зробили її максимально зручною для вас.

Вам більше не потрібно чекати представника компанії, при цьому коректуючи свої плани, досить:

 1. Надішліть фотографії (тераса, майданчик для барбекю, внутрішня перегородка і т. Д.) І приблизні розміри (похибка до 1 см прийнятна) нам поштою os@vizyon.ua   або номеру Viber 050 389 18 21.В якості опції ви можете може відправити креслення вручну або проект. Обов'язково вкажіть свої контакти для зворотного зв'язку. Вкажіть свої побажання для роботи системи, якщо такі є.
 2. Ми зробимо розрахунок і відправимо вам комерційну пропозицію і відео системи, які більш підходять з точки зору технічних параметрів і ваших побажань.
 3. Ви познайомитеся з нашою пропозицією в зручне для вас час і за бажанням, дайте відгуки.