Over
інноваційнірішення

 •  Ласкаво просимо Vizyon Украина


ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ +38(044) 35 35 600

Види систем


 • Система розсувного безрамного скління VBS-L Vizyon – особливості та переваги 

  Новинка в асортименті компанії Vizyon. Нова модифікація флагманської Vizyon VBS, яка відрізняється відсутністю одного напрямного ролика на стулці та нижнім напрямним, який топиться в підлогу. Це робить VBS-L ідеальною для скління терас, альтанок або всередині приміщень, де велика прохідність.

  Параметр Значення
  Тип системи терасний, верхньо-нижньо опірна
  Товщина гартованого скла, мм 8-10
  Макс. ширина панелі, мм 650
  Макс. висота панелі, мм 2500

   

 • Система розсувного безрамного скління VBS-X Vizyon – особливості та переваги 

  Новинка в асортименті компанії Vizyon. Нова модифікація флагманської Vizyon VBS, яка відрізняється відсутністю одного направляючого ролика на стулці і нижнім напрямним, який втоплюється в підлогу практично повністю. Завдяки цьому нижній профіль запобігає затіканню опадів і встановлюється на терасах, альтанках в разі, якщо в отворі, що склиться, є цоколь.

  Параметр Значення
  Тип системи терасний, верхньо-нижньо опірна
  Товщина гартованого скла, мм 8-10
  Макс. ширина панелі, мм 650
  Макс. висота панелі, мм 2500

   

 • Розсувне безрамне скління Vizyon KCS-X тип складання – гармошка

  Скляні стіни і системи розсувного безрамного скління вже давно користуються величезною популярністю серед забудовників і споживачів. За допомогою таких конструкцій можна не тільки засклити балкон або веранду, а й розбити приміщення на зони. Особливо цінуються верхньоподвісні моделі. Вони більш функціональні і вимагають менше зусиль для встановлення. Одні з кращих новинок в цьому сегменті – системи Vizyon KCS X. Ці системи розсувного безрамного скління мають оригінальну конструкцію і низку переваг, яких ви не знайдете в інших моделях.

     
  Тип системи верхньопідвісна
  Товщина гартованого скла, мм 10
  Макс. ширина панелі, мм 1000
  Макс. висота панелі, мм 3000

   

 • Одна з модифікацій системи KCS. Пересувні скляні стулки пересуваються по несучому профілю на одному ролику, парковка в даній модифікації відсутня, а це значить, що Ви можете повернути стулку перпендикулярно отвору не тільки на місці парковки, але й на будь-якій ділянці отвору. 

  Параметр Значення
  Тип системи верхньопідвісна
  Товщина гартованного скла, мм 10
  Макс.ширина панелі, мм 1000
  Макс. висота панелі, мм 3000

   

 • Біокліматична пергола з поворотними ламелями.  Керується дістанційним пультом.

  Відео  

 • Перша стулка є дверима. Всі стулки послідовно під'їжджають до неї і виводяться з отвору в зону паркування. Більш бюджетний варіант системи від  KCS. Можливий варіант перпендикулярного паркувального місця або паралельного, де перша стулка розкривається, звільняючи прохід на парковку іншим  стулкмам.

  Параметр Значення
  Тип системи вірхньопідвісна
  Товщіна загартованного скла, мм 10
  Макс.ширина стулки, мм 700
  Макс. висота стулки, мм 3000

   

 • Система розсувного безрамного скління VBS Vizyon – особливості та переваги

  Балкони, тераси і засклені альтанки без рам вже встигли стати одним з найпопулярніших дизайнерських рішень. Вони не тільки чудово виглядають і додають ефекту прозорості і легкості приміщенню, але й дуже функціональні. Всі стулки такого балкона можна зрушити в одну сторону і насолоджуватися літньою прохолодою. Для отримання подібного ефекту важливо лише правильно вибрати розсувну систему скління без вбудованої рами. Одна з кращих в цьому сегменті VBS Vizyon.

  Параметр Значення
  Тип системи балконний, верхньо-нижньо опірна
  Товщина гартованого скла, мм 8-10
  Макс. ширина панелі, мм 650
  Макс. висота панелі, мм 2500

   

 • Система розсувного безрамного скління Vizyon SCS-L 

  Як насолоджуватися відмінним краєвидом, відпочиваючи на веранді, і при цьому не мучитися від холоду або настирливих комах? Чи можна захистити клієнтів свого закладу від шуму вулиці і при цьому створити гарну літню терасу? Звісно. З системою скління Vizyon SCS-L – це не проблема.

  Параметр Значення
  Тип системи нижньоопірна
  Товщина гартованого скла, мм 8-10
  Макс. ширина панелі, мм 1000
  Макс. висота панелі, мм 2500

   

 • Слайдингова система розсувного безрамного скління Vizyon SCS-X

  Системи скління відмінно створюють ефект прозорості й легкості в приміщенні. З ними можна легко організувати провітрювання або просто насолодитися свіжим вітерцем. Але такі конструкції важать досить багато, і часто верхні опори споруди просто не здатні витримати навантаження в кілька сотень кілограм. Так що ж робити, якщо хочеться встановити безрамну розсувну систему скління, але особливості споруди не дозволяють? Вихід простий – використовувати модель Vizyon SCS-X.

  Параметр Значення
  Тип системи нижньоопірна
  Товщина гартованого скла, мм 8-10
  Макс. ширина панелі, мм 1200
  Макс. висота панелі, мм 2500

   

 • Система VGS типу гільйотини під скло і склопакет призначена для скління літніх майданчиків ресторанів, барів, альтанок, терас, вітрин. Особливість системи в тому, що в закритому вигляді вона створює ефект герметично закритого простору, а в складеному положенні виконує роль скляного огородження, що робить будь-який майданчик особливо привабливим. Може застосовуватися в таких комбінаціях: 1+1, 1+2, 1+3. Всі рухомі полотна приводить в рух електропривод ТМ відомих європейських заводів, керується за допомогою пульта або кнопки. 

  Параметр Значення
  Тип системи гільйотинний
  Тип склопакету 4-18-4
  Макс. ширина панелі, мм 3000
  Макс. висота панелі, мм 1000

   

 • Система розсувного безрамного засклення Vizyon KCS із зоною паркування

  Прозора скляна стіна – відмінне дизайнерське рішення для створення тераси або літнього майданчика. З її допомогою можна милуватися чудовим краєвидом чи просто додати елегантності й легкості приміщенню, і при цьому захистити себе від настирливого зовнішнього шуму. Щоб створити ефект прозорої стіни, застосовуються системи розсувного безрамного засклення. Одна з кращих на ринку – Vizyon KCS. Вона прекрасно виглядає, практична і безпечна.

  Параметр Значення
  Тип системи верхньопідвісна
  Товщина гартованого скла, мм 10
  Макс. ширина панелі, мм 1000
  Макс. висота панелі, мм 3000

   

 • Не втрачайте клієнтів у погану погоду VPS – пергольна система з автоматичним складним дахом і вбудованим підсвічуванням, керується пультом, представлена в 6 модифікаціях від 200 $ за м. кв. Проводиться за передовими технологіями, її можна експлуатувати в будь-який час року. Варіанти застосування найрізноманітніші – альтанка в приватному будинку, архітектурна будова для комерційного простору або літня тераса ресторану – VPS унікальне рішення.

   

 • Система розсувного безрамного скління VDS Vizyon – особливості та переваги 

  Краща альтернатива склінню з металопластику на неопалюваних балконах, лоджіях, терасах. У холодну пору року або в негоду балкон закритий, в теплу пору всі стулки по направляючій складаються в один або обидва боки. Можна складати частину стулок, тим самим частину балкона залишати закритою, частину відкривати. З розсувною системою балконного типу зі склопакетом ви зможете керувати простором.

  Параметр Значення
  Тип системи балконний, верхньо-нижньо опірна
  Тип склопакету 4-20-4
  Макс. ширина панелі, мм 650
  Макс. висота панелі, мм 2500

   

 • Розсувне безрамне скління Vizyon KCS-L тип складання - гармошка

  Скляні стіни і системи розсувного безрамного скління вже давно користуються величезною популярністю серед забудовників і споживачів. За допомогою таких конструкцій можна не тільки засклити балкон або веранду, а й розбити приміщення на зони. Особливо цінуються верхньоподвісні моделі. Вони більш функціональні і вимагають менше зусиль для встановлення. Одні з кращих новинок в цьому сегменті - системи Vizyon KCS-L. Ці системи розсувного безрамного скління володіють оригінальною конструкцією і мають низку переваг, яких ви не знайдете в жодній іншій подібній моделі.

  Параметр Значення
  Тип системи вірхнбопідвісна
  Товщіна закгартованного скла, мм 10
  Макс.ширина стулок, мм 1000
  Макс. висота стулки, мм 3000

   


ПРОЕКТИ НАД ЯКИМИ МИ ПРАЦЮВАЛИ


Проекти, Якість, Досвід, Технології


Наші публікації


Розсувні рамні системи під склопакет – гильотина, слайдинг чи книжка – не теплі !!!!

На початку цього року до нас зателефонував власник тераси, якому начебто встановили  систему Vizyon і вона потребує негайного сервісу.  Ми запитали розміри тераси , тип системи, яку встановили, та місто, в якому він знаходиться. З’ясувалось, це не наша система.

Саме поняття розсувне безрамне скління з'явилося на ринку світлопрозорих конструкцій відносно недавно. Ринок розсувного безрамного скління є похідним від двох ринків – ринку безрамного скління або скляних конструкцій і ринку алюмінієвих розсувних систем.


Про компанію


VIZYON розсувні системи безрамного скління - торгова марка заводу виробника "" Аkdeniz Cam A.Ş "" під іменем якої завод вже протягом 16 років успішно виробляє і реалізує великий модельний ряд розсувних систем безрамного скління. Завод зайняв гідне місце в своєму секторі з продуктами під маркою VİZYON не тільки в світі, але і в Україні завдяки максимально можливого асортименту безрамних розсувних систем, високій якості і доступній ціні:

- VBS          Розсувна безрамна система балконного типу

- VDS           Розсувна рамна система під склопакет

- VTS          Верхньопідвісна безрамна складна система стандарт

- KCS          Верхньопідвісна безрамна складна система преміум

- KCS L,X      Верхньопідвісна безрамна система типу гармошка с / без нижньої направляючій

- SCS l,X      Ніжньоопорна слайдингова система с / без порогу на 3-й і 5-ть рейок

- VGS           Розсувна автоматична система вертикального підйому тип «Гільйотина» під скло або склопакет

- VBS L,X      Розсувна безрамна система для терас з двома типами нижньої напрямної

- VNS            Розсувна безрамна систем балконного типу
 

Розсувні системи безрамного скління виробляються c урахуванням вимог одержуваних від наших клієнтів, злагодженої роботи технічного відділу, і нашому чіткому розумінню післяпродажного обслуговування і абсолютної задоволеності клієнтів.
Бренд VİZYON, який розвинув широку мережу дистриб'юторів всередині своєї країни, також зумів завоювати місце на міжнародній арені. Ми представлені на 5 континентах, від Європи до Америки, від Азії до Австралії, як турецька бренд. З осені 2014 року торгова марка VİZYON представлена ​​і на українському ринку.
Ми будемо продовжувати працювати над якістю VİZYON в кожному процесі від виробництва до продажу і служити вам, наші дорогі клієнти, з нашим чітким розумінням "безумовне задоволення клієнта…".

Вам потрібно більше інформації? Viber +380503891821 email: os@vizyon.ua

Системи Vizyon вже встановлені в містах: Луцьк, Рівне, Львів, Ужгород, Тернопіль, Чернівці, Хуст, Житомир, Вінниця, Чернігів, Черкаси, Кропивницького, Дніпро, Запоріжжя, Харків, Суми, Полтава, Одеса, Київ і Київська область. В умовах, що склалися, а саме активного поширення коронавируса COVID 19 відправка конструкцій в інші міста не зупиняється, на місцях дилери отримують і встановлюють конструкції, які ви замовляєте безпосередньо у нас.


Написати нам

VBS, SCS-L, SCS-X, KCS, KCS-X, KCS-L, KDS, VDS, VPS тел: +38(044)3535600, +38(050)4964441,+38(067)4695806 e-mail: os@vizyon.ua
^ Наверх
Дізнатись ціну
Розрахувати вартість за моїми розмірами

Наші клієнти - дуже зайняті люди. Ми цінуємо Ваш час, тому спростили схему роботи і зробили її максимально зручною для Вас.

Якщо Ви хочете дізнатися приблизну вартість за розмірами Вашої тераси, балкона, альтанки, тоді відразу переходите в розділ Прайси, вартість вказана за готову конструкцію з установкою VBS VBS-X, L SCS-X SCS-L KCS-L KCS як працюють системи можете ознайомиться в відеоогляді систем

Якщо ж Ви вже готові робити замовлення, тоді Вам більше не потрібно чекати  нікого для заміру, підлаштовуючи при цьому Ваші плани, досить:

Вислати фото пройомів, які Ви хочете засклити (тераса, зона барбекю, міжкімнатна перегородка і т.д.) і приблизні розміри (похибка до 1 см допустима) нам на пошту os@vizyon.ua або ж на номер Viber 050 389 18 21, як варіант можна надіслати креслення від руки або ж проект. Обов'язково вкажіть свої контакти для зворотного зв'язку. Вкажіть свої побажання по роботі розсувної системи, якщо вони є.

Ми зробимо розрахунок і відправимо Вам комерційну пропозицію і відео тієї системи, яка більше підходить з точки зору технічних параметрів і Ваших побажань, а також розпишемо послідовність подальших дій для запуску проекту в роботу.