Over
інноваційнірішення

 •  Ласкаво просимо Vizyon Украина


ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ +38(044) 35 35 600

Види систем


 • Система раздвижного безрамного остекления VBS-X Vizyon – особенности и преимущества 

  Новинка в ассортименте компании Vizyon. Новая модификация флагманской Vizyon VBS, которая отличается отсутствием одного направляющего ролика на створке и нижним направляющим, который утапливается в пол практически полностью. Благодаря этому нижний профиль предотвращает затекание осадков и устанавливается на террасах, беседках в случае, если в остекляемом проеме есть цоколь.

   

  Параметр Значение
  Тип системы террасный, верхне-нижне опорная
  Толщина каленого стекла, мм 8-10
  Макс.ширина панели, мм 650
  Макс. высота панели, мм 2500

  Подробнее...

 • Раздвижное безрамное остекление Vizyon KCS-X тип складывания - гармошка

  Стеклянные стены и системы  раздвижного безрамного остекления уже давно пользуются огромной популярностью среди застройщиков и потребителей. С помощью таких конструкций можно не только застеклить балкон или веранду, но и разбить помещение на зоны. Особо ценятся верхнеподвесные модели. Они более функциональны и требуют меньше усилий для установки. Одни из лучших новинок в этом сегменте - системы Vizyon KCS X. Эти системы раздвижного безрамного остекления обладают оригинальной конструкцией и рядом преимуществ, которых вы не найдёте в других  моделях.

     
  Тип системы верхнеподвесная
  Толщина каленого стекла, мм 10
  Макс.ширина панели, мм 1000
  Макс. высота панели, мм 3000

   

 • Одна з модифікацій системи KCS. Пересувні скляні стулки пересуваються по несучому профілю на одному ролику, парковка в даній модифікації відсутня, а це значить, що Ви можете повернути стулку перпендикулярно проєму не тільки на місці парковки, але і на будь-якій ділянці отвору.

  Параметр Значення
  Тип системи верхньопідвісна
  Товщіна гартованного скла, мм 10
  Макс.ширина стулки, мм 1000
  Макс. висота стулки, мм 3000

   

 • Перша стулка є дверима. Всі стулки послідовно під'їжджають до неї і виводяться з отвору в зону паркування. Більш бюджетний варіант системи від  KCS. Можливий варіант перпендикулярного паркувального місця або паралельного, де перша стулка розкривається, звільняючи прохід на парковку іншим  стулкмам.

  Параметр Значення
  Тип системи вірхньопідвісна
  Товщіна загартованного скла, мм 10
  Макс.ширина стулки, мм 700
  Макс. висота стулки, мм 3000

   

 • Розсувне безрамне скління Vizyon KCS-L тип складання - гармошка

  Скляні стіни і системи розсувного безрамного скління вже давно користуються величезною популярністю серед забудовників і споживачів. За допомогою таких конструкцій можна не тільки засклити балкон або веранду, а й розбити приміщення на зони. Особливо цінуються верхньоподвісні моделі. Вони більш функціональні і вимагають менше зусиль для встановлення. Одні з кращих новинок в цьому сегменті - системи Vizyon KCS-L. Ці системи розсувного безрамного скління володіють оригінальною конструкцією і мають низку переваг, яких ви не знайдете в жодній іншій подібній моделі.

  Параметр Значення
  Тип системи вірхнбопідвісна
  Товщіна закгартованного скла, мм 10
  Макс.ширина стулок, мм 1000
  Макс. висота стулки, мм 3000

   


ПРОЕКТИ НАД ЯКИМИ МИ ПРАЦЮВАЛИ


Проекти, Якість, Досвід, Технології


Наші публікації


Испанские системы скользящие каретки вместо роликов

Вже не так мало систем розсувного безрамного скління з'явилося на українському ринку.  І китайські, і іспанські, і німецькі, і турецькі.  Начебто всі вже розуміють що таке безрамне розсувне скління, панорамний балкон, безрамні розсувні системи.  Правда?  Але питання з яким стикається кожен - чому

безрамне скління терас Vizyon VTS system

Как правильно выбрать раздвижную безрамную систему Vizyon и какова цена вопроса?

Vizyon KCS-L гармошка

Дуже багато у нас було інформації про гармошці Vizyon KCS-L, також є на сайті інформація і про гармошці Vizyon KCS-X. Але дуже часто стоїть вибір, а яка подобається більше? Тепер визначитися буде значно легше, адже ми підготували паралельну презентацію обох гармошок.


Про компанію


VIZYON розсувні системи безрамного скління - торгова марка заводу виробника "" Аkdeniz Cam A.Ş "" під іменем якої завод вже протягом 16 років успішно виробляє і реалізує великий модельний ряд розсувних систем безрамного скління. Завод зайняв гідне місце в своєму секторі з продуктами під маркою VİZYON не тільки в світі, але і в Україні завдяки максимально можливого асортименту безрамних розсувних систем, високій якості і доступній ціні:

- VBS          Розсувна безрамна система балконного типу

- VDS           Розсувна рамна система під склопакет

- VTS          Верхньопідвісна безрамна складна система стандарт

- KCS          Верхньопідвісна безрамна складна система преміум

- KCS L,X      Верхньопідвісна безрамна система типу гармошка с / без нижньої направляючій

- SCS l,X      Ніжньоопорна слайдингова система с / без порогу на 3-й і 5-ть рейок

- VGS           Розсувна автоматична система вертикального підйому тип «Гільйотина» під скло або склопакет

- VBS L,X      Розсувна безрамна система для терас з двома типами нижньої напрямної

- VNS            Розсувна безрамна систем балконного типу
 

Розсувні системи безрамного скління виробляються c урахуванням вимог одержуваних від наших клієнтів, злагодженої роботи технічного відділу, і нашому чіткому розумінню післяпродажного обслуговування і абсолютної задоволеності клієнтів.
Бренд VİZYON, який розвинув широку мережу дистриб'юторів всередині своєї країни, також зумів завоювати місце на міжнародній арені. Ми представлені на 5 континентах, від Європи до Америки, від Азії до Австралії, як турецька бренд. З осені 2014 року торгова марка VİZYON представлена ​​і на українському ринку.
Ми будемо продовжувати працювати над якістю VİZYON в кожному процесі від виробництва до продажу і служити вам, наші дорогі клієнти, з нашим чітким розумінням "безумовне задоволення клієнта…".

Вам потрібно більше інформації? Тел. : +38 (044) 35 35 600 e-mail: os@vizyon.ua

Якщо у Вас є зауваження або пропозиції, ми завжди раді вислухати!


Написати нам

VBS, SCS-L, SCS-X, KCS, KCS-X, KCS-L, KDS, VDS, VPS тел: +38(044)3535600, +38(050)4964441,+38(067)4695806 e-mail: os@vizyon.ua
^ ??????
Дізнатись ціну
Розрахувати вартість за моїми розмірами

Наші клієнти - дуже зайняті люди. Ми цінуємо Ваш час, тому спростили схему роботи і зробили її максимально зручною для Вас.

Якщо Ви хочете дізнатися приблизну вартість за розмірами Вашої тераси, балкона, альтанки, тоді відразу переходите в розділ Прайси, вартість вказана за готову конструкцію з установкою VBS VBS-X, L SCS-X SCS-L KCS-L KCS як працюють системи можете ознайомиться в відеоогляді систем

Якщо ж Ви вже готові робити замовлення, тоді Вам більше не потрібно чекати  нікого для заміру, підлаштовуючи при цьому Ваші плани, досить:

Вислати фото пройомів, які Ви хочете засклити (тераса, зона барбекю, міжкімнатна перегородка і т.д.) і приблизні розміри (похибка до 1 см допустима) нам на пошту os@vizyon.ua або ж на номер Viber 050 389 18 21, як варіант можна надіслати креслення від руки або ж проект. Обов'язково вкажіть свої контакти для зворотного зв'язку. Вкажіть свої побажання по роботі розсувної системи, якщо вони є.

Ми зробимо розрахунок і відправимо Вам комерційну пропозицію і відео тієї системи, яка більше підходить з точки зору технічних параметрів і Ваших побажань, а також розпишемо послідовність подальших дій для запуску проекту в роботу.